FUA CAFE – GÖZTEPE

Fua Cafe

Doğa ile başbaşa kalmak için artık çok uzaklara gitmeye gerek yok. Özel olarak seçtiğimiz mekanları sizler için hazırladık ve beğeninize sunuyoruz. Şehrin göbeğinde yemyeşil parklar, içerisinde size ayrılmış huzurlu ve nezih köşeler. Herkesin zevklerine uygun okey, nargile, tavla gibi alternatiflerin olduğu samimi ortamlar. Digiturk ve Dsmart’ta yayınlanan maçların heyecanı.

Hafta sonları 95 farklı seçenekle brunch keyfi. Manzaraya karşı kahvelerinizi yudumlarken, afacan ufaklıkların gönül rahatlığıyla orman içerisinde koşturabileceği ve tertemiz bir havayı soluyabildikleri, şehrin karmaşasından izole atmosferler. Zengin menümüzden seçeceğiniz nefis yemekleri, kışın geniş ve kapalı iç mekanlarımızda, yazın alabildiğine yeşilliklerin içinde bahçelerimizde tadarken, tüm dertlerinizi unutturacak bambaşka dünyalar.  Fua Cafe’lerin ortak özelliklerinden sadece bir kaçı.

Haftanın stresinden kurtulmak ve şehirden uzaklaşma hissi yaratmak, günün her saati, birbirinden güzel anılar biriktirmek için sizleri de Fua Cafe’ye bekliyoruz. Hem de ücretsiz vale parkingden yararlanma imkanı ile…